kramp käes 06.01.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, Mul on järgmine mure - nimelt raskused kirjutamisega - tahaks ilusti arusaadavalt kirjutada aga käsi nagu tõmbuks kohe krampi ja lihtsalt ei saa kirjutada - tervis muidu korras, töö on selline istuv ja arvutiga päev läbi kuid stressirohke. Isiklik elu on ka korras ja olen õnnelikult abielus. Tulemas on kohe eksamid ja olen väga mures selle pärast. Kas on võib-olla mingi süst või rohi mis aitaks selle probleemi vastu.
Ette tänades ja vastust ootama jäädes,
R

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kirjutamiskramp kuulub neuroloogide "valitsemisalasse".
Kehalised relax-harkitised, käelihaste toonuse reguleerimine on vajalöik selgeks saada ja psüühika rahustamine samuti. Neid võtteid on palju.
Neuroloog ja psühhiaater saavad aidata.
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet