Pidev subfebriliteet-järg 12.11.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere jälle.Vastan Teie küsimustele-olen23 aastane neiu.Perearsti juures on ammu käidud,tbc-negatiivne,vereproov näitas vähest leukotsüütide tõusu, uriiniproov-leukotsüüte ja valku, väljaheite proov-usse ei leidu -olin uuringutel sisehaiguste osakonnas. Arst seletas seda kui kergete kõrvalekaldumistega füsioloogias,mis ise mööduvad.OK nõustusin tookord. Käisin naistearsti juures-patoloogiata.Siis jõudsin omadega psühhiaatri juurde-no ei mõtle ka tema põhjust välja (kirjutas kõikvõimalikke psühhofarmakone-tulemuseta). Sealt see soovituski,et ära mõtle oma palavikule,mis aga on täiesti võimatu (halb enesetunne ju). Nüüdseks on möödunud aasta palavikkude algusest. Kuigi püüan endale koguaeg teadvustada,et pole hullu, on alateadvuses siiski hirm. Keegi ei viitsi minuga enam tegeleda-ilmselt liiga keeruline juhtum, mida on kõige lihtsam psühhiaatrile kaela saata... Öeldakse,et lootus sureb viimasena- olen jõudnud etappi,kus tunnen et lootus end paremini tunda hakkab kustuma... Kes vastutab,kes hoolib...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vastutaja vastutab, hoolitseja hoolib! Aga Teid huvitab ju hea enesetunne ja seega lahendid olukorra muutmiseks. Ega Te ometi Põhjamaale täiesti sobimatu naba-paljas-moenarr ole? Kui konkreetset põhjust otseselt ei leia (või teda pole), siis tuleb ikkagi kasutada üldtugevdavaid vahendeid tervmoregulatsiooni korrastamiseks, keha karastamiseks. Sellest eelmisel korral juba kirjutasin.
Tulge vastuvõtule, ilmselt mõni detail jääb kirjateel vesteldes tähelepanuta või ei oska Te seda piisavalt tähtsustada.
Tulge - vabastame vastutusest, leiame hoolija!
Head soovides,
Jüri O.-M: Ennet