Kuidas nüüd siis edasi (järg) 22.10.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mõtlesin järgi ja tulin järeldusele, et korter tuleb ikka välja üürida kunagi, sest ma ise seal ei ole. Kartsin, sest seal võib hea tahte korral suure elektriarve teha, aga raha on vaja. Mulle pakuti 100 eurot kuus juurde ja see oleks tore, keeldusin, ei usaldanud seda juttu, mis mulle räägiti. Üüriliseks tahan mittesuitsetavaid tudengineiusid. Kui mitte maksimumi peale panna kütet, siis ehk veab välja ja on kasulik.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostatud tegevuslplaani järgi edasi, ikka rõõmsameelselt edasi!
Korralik-tervislik eluviis, siis jätkub võitlusjõud ja tahet võidelda!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet