Naine ei taha seksi enam 04.08.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Naine ei taha enam seksi, otsib alati mingi vabanduse ja kui rääkida tahan, on vastuseks - räägime homme.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aga miks ta peaks tahtma? Kas on ta piisavalt tähelepanu pälvinud, kiitust saanud, kodutöödel abi talle pakutud, korralikkult puhkust talle võimaldatud? Olete piisavalt alko-vaba, puhas, hoolitsetud? Ei sõima, ei laamenda, ei tõsta häält ja kätt? Olete piisavalt sportlikus vormis ja teil puudub õlle-rase kõhuke?
Suhe on kahepoolne ja kui tema ei taha, siis on kuskil tema jaoks midagi puudu. See puudujääk tulebki eelkõige kõrvaldada, enda juures kõrvaldada.
Juttu vähem, tegusid rohkem, enda häid tegusid.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet