Jalafetiš 09.02.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen vaid 15, aga mul on juba 10. eluaastast saadik see tuntud/vähetuntud jalafetiš...ma ei tea, kas tunda selle üle rõõmu või häbi...paljud ju ei tea, mis asi see on...vaatavad mind kui hullu ja käsevad psühhiaatri juurde minna :(

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perenõuandlas (Tallinnas) on seksuoloog Imre Rammul - tema aitab. See tohter on ka psühhiaater ja saad "kaks kärbest ühel hoobil."
Igast murest saab üle!
Arvutisüsteemides olid mingid tõrked, e-info ei jõudnud kohale ja seetõttu ka hilinenud vastus.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet