cipralex ja diabeetiku silmapõhjad 02.08.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
hakkasin paari päeva eest võtma Cipralexi, aga nüüd loen infolehelt, et võib suurendada verevalumite ohtu. Kuna olen 20 aastat diabeetik olnud ja silmapõhja kapillaaridega on niigi probleeme, siis ei tea, kuidas sellesse hoiatusse suhtuda: ühest küljest tundub, et Cipralex vähendab oluliselt mu silmade väsimust ja pinget, tehes nägemist selgemaks, aga teisalt ei tahaks riskida silmapõhja verejooksudega.
ADsid, mis EI suurenda verevalumite riski?Kas on olemas selliseid a

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tehke koostööd oma raviarstiga (psühhiaatriga) ning ka endokrinoloogiga. Kui AD aitab, siis kasutage. Need nö kõrvaltoimed on ju 1: 1000-le, s.o. neid kõrvalnähtude "lugulaulu" ärge Teie lugege. Raviarst otsustab selle rohu sobivuse-sobimatuse Teile.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

cipralex

Tere,sooviks teada,kas vin käia solaariumis,kui kasutan antidepressanti(cipralexi)?Ette tänades Siim

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Valgusteraapia on ka antidepressiivse toimega.
Olemasoleva info põhjal ütlen, et võib.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: