väsimus . 09.12.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen 50.a. vana diabeet piinab20 a. olen nii väsinud . väga tihti mõtlen et enam ei jõua tööl käia , töötan küla raamatukogus üksinda juhatajana. hommikuti ei saa kuidagi vedu. tahaks koguaeg koju jääda. töö ongi koguaeg tähtis olnud , võib olla pean oma elu muutma , ei tea aga kuidas . peres on väike lapselaps, tahaks temaga palju tegeleda, aga temaga on ka tihti väsitav olla. seda et olen läbipõlenud tean ammu . paar aastat tagasi tegin 6 kuuse ravikuuri,vist oli noritrend, nõelravi dr. kuulbergi juures. kui aga tegelen diabeediga korralikult siis ei jäthugi rohkemaks võhma. väsin , väsind.
tegelen hobidega , käsitööga, käin iga päev 3.5 km jalgsi,hakkasin õppima inglise keel.töökoht on mul väga mugavaks tehtud.aga ikka?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Diabeedi küsimused hoidke ka edaspidi kontrolli all. Lapselapsega tegelemine olgu jõukohane ja südamest tulev, mitte "tükitöö".
Raamatukogutööd jätkake, see on vajalik Teile ja ka kaaskondlastele.
Energiat annab Fluanxol. Arutage tohtriga seda, las kirjutab. Üks tabl. (üks milligramm) hommikul.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Väsimus

Mul on pidev väsimus. Peale korralikult magatud ööd, kui olen umbes 3 tundi üleval olnud, tunnen ennast väsinuna ja hakkan haigutama. Käin hommikuti jõusaalis, aga peale lõunasööki haigutan ja õhtul kuskile ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Vererõhk? kui madal, siis ka väsimus. Veresuhkru kontroll. Vere üldanalüüs. Õige puhkerežiim, treeningutel ületrenni vältimine. Need oleksid esimesed sammud.
Apteegi käsimüügist saab toonikume - ...

Loe edasi

Krooniline väsimus.

Kannatan juba aastaid rampväsimuse all. Kohe hommikul,kui silmad avan,tuleb peale meeletu väsimus. Lisaks tunnen pidevalt ärevust, rahutust, jõuetust, kurgus on tükitunne. Sooviksin Teilt küsida, millest ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Perearst, üldanalüüsid, vererõhk. Loobuda kahjulikest harjutmustest ning võtte tegevusprogrammi tervendamvaid-tugevdavaid tegemisi.
"Pimesi" ei oska konkreeetseid soovitusi anda. Perearsti juurest ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: