Igemel punn 01.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline et keelega katsudes avastasin juhuslikult valge punni , kõva, valus ei ole. Hambaarstile aeg pandud. Kui oskate öelda millega tegu võiks olla. Arstile pikk aeg.
Tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei hakka huupi midagi pakkuma. Päris alarmeeriv leid puudub. Piirkonda tuleb lähemalt vaadelda, katsuda, vajadusel täpsustavad uuringud, siis edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi