Huvi pärast küsin peale songa oppi 09.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Küsimus selles peale kubemesonga oppi kunas saa rattaga sõita ja matkata seljakotti matkal ka mis jääb alla 20kg hetkel seisuga mul matk juunis mis 10 päeva kestab kas on soovitav minna matkale kui opp oli 31 jaanuaril ja kunas rattaga soovitav sõita on

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tavaliselt kulub taastumiseks 1-3 kuud, sõltuvalt songa suurusest. Täpsemalt Teie perearstilt ja kirurgilt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi