Kivikõva muna parema lõuanuki juures kõrva all tagapool 12.02.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen pea aasta Austraalias viibinud ja vaevab kivikõva munataoline moodustis parema lõuanuki juures kõrva all tagapool. Katsudes kivikõva, parem silm veidi veidraks muutunud, visuaalselt ei ole muudatusi, aga tundub raskem ja nägemine milligramm halvem kui vasakul silmal, vahel tuikab valu paremale peapoolele, muna ise ei valuta. Ei liigu. Muretsen juba kõige hullemat haigust ehk vähki.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Saan soovitada ainult kiiret pöördumist arsti vastuvõtule. Ka Austraalias on EMO-d haiglate juures, kõik saavad aru Teie olukorast ja ei riidle. Läbivaatus, analüüsid, piltdiagnostika, siis edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi