Beebi ragin 23.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Beebi on 3 kuune ja vahepeal hingamise ajal magades on ragin. Ja siis mingi aeg kaob see ära. Kas võib olla see tingitud et kõige pole veel välja arenenud nii hästi beebil. Köha ega nohu tal pole. Auru teeme iga päev kindluse mõttes ja nina ka kindluse mõttes puhastame

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei näe otseselt alarmeerivaid vaevusi. Soovitan siiski arsti külastust !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi