pinged kõhus 14.05.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mure järgmine: seda ei esine tihti, kuid ebameeldiv ikkagi. Nimelt on kõht vahetevahel punnis ja gaasi täis ning lööb tugevaid pisteid alakõhtu, mistõttu olen sunnitud olema paar minutit kõveras olekus. Millest võib see tingitud olla? Mainin ära, et toitun väga tervislikult!

Ette tänades! Helina

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud Helina.

Soovitan pöörduda vastuvõtule, kahjuks on vaja kõhtu katsuda ning

probleemi olemust täpsustada.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst