Koevedelik peale tarkusehamba välja tõmbamist 09.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas see on normaalne, kui pärast tarkusehamba välja tõmbamist eritab hamba haavast koevedelikku? Mida teha, et see ära läheb? Kas ma pean lihtsalt ootama?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, harva võib nii olla 3-7 päeva. Kui eritis püsib, on lehkav või veresegune, siis hambarst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi