Kopsuröntgen sklerootne tihend 16.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Käisin kopsuröntgenis ja leiti Paremal 5. roide ventraalse otsa projektsioonis sklerootne tihend - analoogne leid 2020 rö-ülesvõttel. Mida see tähendab ja kas on põhjust muretsemiseks või vajab see ka edasist jälgimist? Kahjuks enda perearst ei rääkinud sellest täpsemini.

Ettetänades.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Palun küsige oma pereartsilt konkreetsemalt selle leiu kohta. Kui see pole nende aastatega muutunud, ei saa tõsist probleemi olla.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi