Ravi ei toimi 25.07.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mul silmadega juba mitu kuud murekohti (kuivad, tekib valge mäda, tunne nagu oleks silmas midagi, väsivad kiirelt). Silmaarst on kirjutanud 4 erinevat silmarohtu välja, mis ei aidanud. Lõpuks avastati selline bakter nagu Staphylococcus aureus. Kirjutati taas antibiootikumide tabletid aga samad mured silmadega siiani. Kelle poole veel pöörduda, mis veel võiks aidata? Ravimid lihtsalt ei toimi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Kirja teel ei saa diagnoosida ega ravida. Palun pöörduge veelkord oma arsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi