keelevalu 01.05.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on tugev keelevalu juba teist kuud . millest võib tingitud olla? Allergiaid ei tohiks olla ja samuti tarvitan ravimeid millel pole varasemat reakstiooni kunagi olnud. Olen teinud läbi seene vastase ravi kreemi ja määrind anaftiniga kuid tulemust ei anna (valutab nii keele ots ja ka terve keel). Alguses hakkas kõik punaste läikivate laikudena mis kadusid ja siis tekkisid punased tàpid keeleotsa ja samuti tundub et on keelelõhed. Hambad on korras .

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi konkreetset diagnoosi ja ravi kohta ei ole võmalik inimest nägemata ütelda ja oletamine ei ole eetiline. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid, ravi. Ainult nii on võimalik edasi liikuda sisulise lahenduse suunas.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi