Jalalaba väliskülg paistes ja punetab 25.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Nimelt juba paapäeva on jalg paistes ja valus nii, et toetada ei saa. Enne pole traumat olnud. 4 päeva tagasi tekkis labajala väisele küljele punane laik ning hommikuks oli paistes

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi konkreetset diagnoosi ja ravi kohta ei ole võmalik inimest nägemata ütelda ja oletamine ei ole eetiline. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid, ravi. Ainult nii on võimalik edasi liikuda sisulise lahenduse suunas.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi