Vedelik loksub 11.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist , mure selline et peale vedeliku tarbimist vedelik loksub tugevalt rinnakorvi (vist?) all , näiteks siis ennem tööle minekut võtan oma vererõhu tableti ja joon kiiruga tassi täie vett peale ja siis hakkan tööle astuma ja ei saa kiirelt kõndida , lihtsalt loksub nagu vastu seina ja väga ebameeldiv tunne , natukene aega istudes kaob loksumine ära. Igapäevaselt ei teki aga väga tihti ikkagi. Kui nüüd proovida täpsemalt seletada kus loksub siis vasalu rinna all olev kondi koht (ribi/korv?) vms , selle all/taga . Millega tegu võib olla ? Käisin röntgenis ka aga tol hetkel unustasin vedeliku tarbida ja see ei näidanud midagi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kindlat diagnoosi ja ravi ei saa arvuti teel määrata. Oletama ei hakka. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, vahetut kontrolli, põhjendatud uuringuid ja käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi