Vasak põsk seest paistes 15.02.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Neli päeva tagasi ärkasin ja suu oli seest paistes, neelates valus ja valu kiirgab ka kõrva, suud samuti väga lahti ei saa teha, väga valus, kõik see toimub vasakul pool nägu. Paistetus tarkuse hamba juures aga hammas ise valu ei tee ja on pealtnäha korras...millest see tulla võiks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võimalik, et ikka hambaprobleem. Koostöö hambaarstiga, vajadusel perearsti poolt teiste põhjuste täpsustamine.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi