Surisev jalg 11.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Nädal tagasi hakkas vasak labajalg õrnalt surisema (ka talla alt). Eriti oli seda tunda kokkupuutel pinnaga või katsudes. Samuti esines ka peavalu kuid mitte tugevalt. Kõik see kokku kestis umbes 4-5 päeva. Kas tegemist võib olla insuldiga? Või võib surinaid põhjustada ka ärevus?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kuidas ka püüan, ei saa ma anda sisulist vastust diagnoosi ja ravi osas. Arvama ei hakka. Võimalikke põhjuseid on väga palju, nende loetlemine ei vii edasi. Kui vaevus püsib, siis esmalt pöörduge perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi