Nahk koorub ja sügeleb 08.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mõni päev tagasi pigistasin rindkerelt katki väikese vistriku, peale seda tekkis sellele koorik ja sellest veel omakorda tuli laik, kust nahk maha tuli. Päev hiljem oli see laik suurem ja tänaseks on see ca 5x5cm suur ja läheb ainult suuremaks. Hirmsasti sügeleb ja ja nahk kisub, kuid ei parane. Sellest eritub kollakat vedelikku, veidi tundub et oleks nagu villiline. Kas plaastri peal hoidmine või näiteks Bepanthen+ kreemi kasutamine aitab või pean seda lahtiselt hoidma, et paraneks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võimalik, tet tegemist on kergema naha bakteriaalse põletikuga. Soovitan pöörduda perearsti või apteekri poole, siis juba täpsem ravi, soovitused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi