Nagu lihasvalu maos ja soolestikus 08.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Minul on tekkinud nagu lihasvalu mao ja soolestiku piirkonnas. Valu on selline tuim ja köhides on tunda natukene tugevamat valu. Sooviksin väga abi. Olen varsti juba hullumas. Viimati gastroloogi juures käies oli kõik korras. Olen juba pikemat aega vaevelnud imelike valudega. Ainuke mis on tuvastatud on gastriit.
Gaasid on ka tihti.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa ma pakkuda konkreetset diagnoosi või ravi. Seda saab teha vaid haiget vahetult nägev ja uuriv arst. Hea koostöö oma meedikutega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi