Ühepoolne kurguvalu neelamisel 28.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt hakkas mul 3-4 päeva tagasi valutama kurk neelamisel ainult ühelt poolt. Esialgu oli valu neelamisel paremal pool ja nüüd liikus vasakule poole ja paremal pool enam pole. Ehk kui neelan, on vasakul pool hästi kerge ebamugev valu. Parasjagu on mul veel ka köha, nohu ja röga. Kas see võib olla sellega seotud hoopis? 2 nädalat tagasi oli mul ka kerge kurguvalu, kuid sellest sain ma üle. Lisasin ka pildi, kuid siin ei paista vist midagi kahtlast olla.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema ülemiste hingamisteede viirusinfektsioon, käsimüügi valu ja põletikuravimid, spreid, ravi 4-5 päeva.
Kui mure püsib, siis perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi