Häire närvidega vist? 15.04.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas apteegis saadavad närvisüsteemi kapslid aitavad närve mingil määral ka ravida? Näiteks Nervostrong mis siin populaarne hetkeseisuga on.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Nervostrong on tore, kuid põhiline on sellel platseebo efekt. Teie probleem on ärevushäire. Kui oleks mõni kehaline haigus, stenokardia v klapirike, siis seda ei saa mõjutada rahustiga. Soovitan õppida vaimujõul juhtima oma ärevust, selleks on palju häid võtteid. Täpsemat nõu annab perearst ja psühholoog.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi