Punased punnid 22.02.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kas oskate öelda millega tegu võiks olla? Esinevad üle kere sellised punased punnid (kui puutud siis sügelevad) juba nädala aega ja igapäev tuleb aina juurde… ravimeid ei tarvita ja midagi uut menüüs pole ka juurde lisanud.. tegelen maadlusega ja käisin alles võistlemas, võisin sealt saada mingi asja külge.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Päris tervikpilti Teie probleemist ei teki, võimalik, et püodermia, ehk mädapõletikulised punnikesed kehal. Vajalik on muidugi ravi, kombineeritud üld ja paikne. Saan soovitada kohe pöördumist perearsti vastuvõtule, ägeda probleemiga peab saama samal päeval.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi