Sete uriinis ja pidev vetsus käimine 13.09.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Laps hakkas lasteaia õpetajate sõnul tihedasti vetsus käima ja palju jooma möödunud nädala alguses(nädal algusega 6.september). Haigestus kolmapäeva öösel vastu neljapäeva(nohu ja väike palavik). Jätkus pidev poti peal käimine. Neljapäeva õhtul tõusis palavik üle 38 kraadi. Samuti tekkis köha ja hääl läks lapsel ära. Pissipotis võib leida mingeid pisikesi tükikesi peale pissimist(pott on ikka puhtaks tehtud enne pissima minemist).

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Pean õigeks veelkord arsti külastust, Lapse põhjalikku läbivaatust, täisvereproov, CRV, uriiniproov ja külv, veresuhkru test ! Siis mõtelda ja leida õige ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi