Herilase paistetus huulel 02.08.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist ,eile sain herilaselt sutsata ülemisse huulde,seejärel sai kutsutud kiirabi ,mille järel läks kiiresti huul paiste,sügelus tekkis,ja õhupuudus
Kui arstid jõutsid said väikse ajaga korda need asjad asi on selles ,et paistetus on täna veel suuremaks läinud
Terve nägu on paistes
Kaua see kestab võib ,ja kas on moistlik mingid keelud osta mida määrida voi kuidas saab paistetust ära

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paikselt külmageeli kott huultele 10 min iga tund, suukaudu allergiaravim käsimüügist. 2-3 päeva ja peaks olema korras. Ohumärkideks on minestustune, hingeldus, vilistav hingamine jms.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi