Punane laik reiel 14.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Reie tagaküljele tekkis üleöö suur punane laik. Valu, palavikku vms ei ole. Kas see võib olla roos? Mida sellega teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Mul ei ole siiski võimalik hkata midagi diagnoosima ega ravima. Saan soovitada koostööd perearstiga. Laiku võib näidata ka apteekrile, ehk leitakse midagi käsimüügist leevenduseks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi