Sooviks arvamust uuringu vastuste osas 06.05.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Siia saab vaid ühe pildi lisada aga lehti rohkem.. mured hakkasid eelmise aasta lõpus. 5 aastat töötasin lillepoes kus on siis 12 tunnised püstijalu tööpäevad. Tänaseks on seis selline et pidevalt on pulss kiire,tekib pearinglusi ja õhupuudust. Ka kodus olles igapäevaste lihtsate toimingute käigus. Sel aastal olen nüüd arstide juures nii selja probleemide kui ka käte ja jalgadega.. hakkasid aina enam tööl tekkima jalgade valud,selja valud,jalad ja sõrmed paistetama..kaebusi on nii palju aga lõpuks siis see südame puperdamine on võtnud viimasegi jõu liikuda.. ei ole selline inimene kes tahaks niisama vedeleda aga tunnen end juba nii õnnetuna ja ahastuses, et ei saa aru mis minuga toimub. Tartus füsioterapeut ütles et keha on ülekoormusest väsinud ja tasapisi tuleb hakata tegema lihtsamaid harjutusi,mida ma ka alustasin. Enda perearst aga vaid naerab näkku ja ütleb et hakake sportima. Õeldes,et füsios just õeldi,et kohe ei tohi nii siis arst naerab vaid. Olen juba segaduses keda kuulata ja mis see siis õigem oleks. Olen tänulik iga nõuande eest ja vajadusel saan saata ka rohkem pilte nendest koormuatesti vastustest. Tahaks lihtsalt mõne teise arsti arvamust peale enda perearsti ja tema naermiste.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Minu poolt ei ole õige hakata midagi diagnoosima, seetõttu ei saa anda ka ravisoovitusi. Sellel vaevusel on väga palju põhjuseid, neid tuleb täpsustada arsti vastuvõtul.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi