Mõlema Põlve peal on kare laik 05.05.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mure, et juba umbes pool aastat on mõlema põlve peal sama suur , selline kare, kole laik. See on hästi kuiv kuid ei sügele, Otseselt ta mingit vaevust mulle ei põhjusta, aga ta on kole. Suvi tuleb tahaks sellest lahti saada. Millega võib tegu olla ja mis rohtu sellele peale panna.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Minu poolt ei ole õige hakata midagi diagnoosima, seetõttu ei saa anda ka ravisoovitusi. Sellel vaevusel on väga palju põhjuseid, neid tuleb täpsustada arsti vastuvõtul.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi