4,5 kuuse beebi hemogramm 20.09.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Lasin teha enda 4,5 kuusele lapsele vereanalüüsi, sest ta on väga rahutu magaja. Mõningad tulemused on keskmisest üle normi, kas te palun analüüsiksite ja ütleksite kas lapsel võib olla b2 vitamiini puudus või hoopiski aneemia?

Ettetänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Selles vereanalüüsis ei näe kehvveresust, mõned näitajad on veidi ideaalsest normist erinevad, kuid ei näe selles haigust. Ei näe B12, Ca, Mg jt analüüse. Peaks täpsustama, miks arvate, et laps on rahutu magaja. Sellel on omakorda palju põhjuseid. Teie perearst aitab teha esmase hindamise ja aitab leida lahendusi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi