liigeste põletik 02.08.19 / Perearst

Külastaja küsib:

MUL VALUTAVAD JA ON KANGED KÕIK LIIGESED,ISEGI SÕRMEDE OMAD.PÕLETIKU NÄITAJA ON 42

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Liigespõletikke on väga erinevaid, ka ravi on igal haigusel omamoodi. Võimalik, et tegemist on hilisema algusega reumatoidartriidiga. Saan soovitada head koostööd oma perearstiga, temalt uuringud: CRV, SR, RF, CCP UA, BORRELIA IgM ja IgG jt. Radiogrammid liigestest jm. Vajadusel reumatoloogi e konsultatsioon, vastus 2..3 päevaga. Seniks valuravi, vajadusel tugevam haiguskulgu ja selle aktiivsust mõjutav ravi.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi