Ehk oskate soovidada mida tegema peaksin 12.02.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere saatsin pildi et saaks minust paremini aru . Asi selles et juba ammu algas see jama . Ta küll ei pruugi igapäev sama sugune olla aga hetkel viimased päevad lausa nii võrd häirib et raske on olla . Kõris on väga ebamugav tunne nagu seal joone tegin ja seal paksem ring on seest värvitud .ma ei oska seda kirjeldada . Midagi oleks nagu seal nii suureks läinud et segab. Või ees oleks midagi just seal suure ringi juures . Samas kõrist alla pole on selline kõrvetamis ja soojuse tunne . Samas vahel valutab . Rinna alt samamoodi. Arvasin et allergia aga rohi paremaks ei teinud . Mõtlesin et läheb üle aga eii . Siis hakkasin kahtlustama et kõrvetised on käisin apteegis rääkisin loo ära ka nemad arvasid ja andsid selle vastu rohtu aga ikka pole asi paremaks läinud vaid vahel tundub et läheb hullemaks . Ma ei oska kuhugi pöörduda . See on juba 3 kuud kindlasti olnud . Mõnipäev pole midagi ja siis hakkab hullemini hommik ja öö on enam vähem aga lõunast hakkab jälle pihta .

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Isegi kui olete juba selle probleemiga arsti juures käinud, soovitan pöörduda uuesti perearsti vastuvõtule. Kahjuks ei oska ilma patsienti nägemata diagnoosi panna. See, et Rennie Teid ei aidanud, ei välista reflukshaiguse võimalust. Kui tegu on reflukshaigusest tingitud probleemiga, on arsti poolt määratud retseptiravimid käsimüügiravimitest efektiivsemad.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst