Täpid silma all 15.11.18 / Perearst

Külastaja küsib:

PS! Tegelik kirja saaja peaks olema nahaarst, aga kuna listitud pole, siis valisin kedagi muud. Kliinik.ee klienditeenindusest ei saanud ka kahjuks abi, ei osatud probleemiga edasi suunata.

Niisiis äkki oskate Teie aidata: Vasaku silma alla tekkis umbes 10 päeva tagasi punane täppide kogumik, nahapinnalt kõrgem. Punetab, kuid ei sügele ega ole muudmoodi häiriv. Millega võib tegu olla? Manuses on ka pilt, loodetavasti on abi.

Tänan!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Täpselt ei saa hinnata, mõtlen ühele nahapõletiku vormile. Raviks kirjutaksin salvi nimega Tobradex, 3-4 x p lööbele õhuke kiht 7 päeva. Ehk Teie perearst vaatab kõike lähemalt ja otsustab täpse ravi.
Head tervist soovides,
Madis veskimägi