Imelikud punnid 28.08.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Sooviks teada millega võib tegu olla ? Kas sügelised? Tuli algul rinnahoidja juurde esimene päev sügeles rohkem mitte . Siis lisandus tuharale ja jalgadele . Samamoodi algul sügeles pärast mitte. Peres teistel kaebusi ei esine . Ka imetan ja pole beebil leidnud punne. Mul on olnud ka paar aastat tagasi nõgestõbi aga siis mäletan et tulid ja kadusid punnid. Aga need praegused punnid tulid aga pole kadunud ära.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ei oska ainult nende piltide põhjal kindlat diagnoosi panna. Sügelised tundub pigem ebatõenäoline. Soovitan pöörduda nahaarsti poole. Nahaarstile minekuks ei ole perearsti saatekirja tarvis.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst