Verevalumid talla all? 30.01.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Umbes nädal aega tagasi avastasin mõlema talla alt sellised täppverevalumitele sarnased punased laigud/täpid. On vaid talla n.ö pehmel osal ja sisekülgedel natuke -seal, kus veresoonedki hästi näha. Valu ei tee.. Paar kuud tagasi oli mul kandadega probleem, muutusid valulikuks ja selline punetav väljaulatav muhk tekkis mõlemale kannale ning kõndida oli valus, kuid vaevused kadusid umbes kuuga. Mida soovitaksite ette võtta ja kuhu probleemiga pöörduda? Kas sellised kaebused viitavad millelegi kindlale?

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
olemasoleva info põhjal ei ole võimalik kindlalt väita, millega tegu. Soovitan Teil pöörduda diagnoosi täpsustamiseks perearsti või nahaarsti poole.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst