kehv enesetunne 14.04.17 / Perearst

Külastaja küsib:

imelik seis algas juba eelmine aasta.algul tundsin vasakul pool põses nagu oleka metalli maitse ja kipitas.edasi aga tervis hakkas järjest allapoole minema . paremal pool roide kaare all oli mingi poomise tunne jaanuari lõpul hakkas ka söögiisu vähenema.veebruaris leiti et on maaohaavad pindmised ja tegin läbi ka kolmikravi edasi leiti ka sapipõies kivi 2mm ning ka see opiti 28 märtsil ära.aga söögiisu pole ikka tulnud peab vägisisööma.vasakus põses on ikka kibe maitse ja kõik toit on soolsne sest tunnen nii.muidugi tekkis ka suukuivus koos söögiisu kadumisega.olen teinud koik proovid ja need on olnud korras aga kehakaal on ka alla tulnud.ravimeid ei tarvita mingeid vahepeal tekkis rinnus mindi kõrvetise taoline asi siis võtsin nexsiumi aga see ei andnud erilist tulemust.peale söömist tekkib aga kurku ja põske selline kibe tunne tagasi.söögiisu pole tänaseni ja ka nina on seest kuiv pean tarvitama vaseliini.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Palju erinevaid vaevuseid. Osa seotud sapipõie eemaldamise järgsete vaevustega, osa kõrvetistega ja osa on psühhosomaatilise lähtega. Kahjuks ei saa ma mingit tarka ravialast soovitust anda, kui vaid soovin head koostööd oma arstidega.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi