SINISED SILMA ALUSED 28.01.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tere! olen 23a n .küsimus siis selline et mul on sinised silma alused millest see võib tingitud olla ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist !
Kahjuks annate väga vähe infi oma tervisemurest. Seetõttu ei saa anda sisulist vastust. Põhjustena tuleb arvesse näonaha omapära, kehvveresus, vitamiinipuudus, kestev kinnises ruumis viibimine, liikumisvaegus ja palju teisi põhjuseid.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi