köha ja valu pea vasakul pool 19.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

olen juba mitu nädalat köhinud, kusjuures köha tuleb pigem alumistest hingamisteedest - kurk pole absoluutselt valus. viimastel päevadel on tekkinud ka valu pea vasakul pool meelekoha juures - pea ei valuta, aga kiiresti liigutades või köhides käib valujutt läbi. kas tegu on mingi külmetusviirusega?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan vaevuse põhjuseks olema mõne harvema haigustekitaja: mükoplasma, klamüüdia jt. Kestev köha viib rinnalihaste valulikusele, ka peavalule. Soovitan asja täpsustada arsti vastuvõtul.
Head tervist soovides Madis Veskimägi