gaasid 20.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

tere. mul on juba pikemat aega gaasid olnud. kuidas neist lahti saada?probleem selles et ma ei suuda neid kinni hoida.
ette tänades sille

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Sille
Soovitan reguleerida oma toidusedelit. Prooviks peaks välja jätma toored taimsed toidud, värske leiva. Võimalik, et vaevuse taga on piimatalumatus või apla söömisega kaasnev õhuneelamine.
Kui selgust ei taha tulla soovitan pöörduda perearsti nõusaamiseks.
Head tervist soovides Madis Veskimägi