üldhaigused 28.05.03 / Perearst

Külastaja küsib:

mul on 16.a poeg .viimased pool aastat on ta silmalaud tumepruunid .muidu on näonahk normaalne.kas see võiks olla tingitud mönest haigusest.uriini ja vereproovid olid korras .rõndkenipilt ei näidanud ka.et põsekoobastes midagi oleks

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Kahjuks ei saa midagi täpsemalt öelda, kuna info on väga napp. Soovitan nõu pidada nahaarstiga, sinna saab ka saatekirjata.
Head tervist soovides Madis Veskimägi