Ajab öökima 11.03.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mind ajab tihti peale öökima.
Tunnen ennast normaalselt ja järsku mine tea miks.. Ajab öökima. Ma ei oska küll öelda kui kaua see öökimine kestab. Peale seda on mul väga halb olla. Olen väsinud, nõrk ja pea käib ringi. Kuid ma ei oksenda! Ja siis läheb nii üle nagu poleks midagi olnud. Nii on see olnud juba üle aasta. 1-2 korda päevas. Võib juhtuda, et mõni päev on ka vahele jäänud. Ma ei tea kas peaks siia juurde mainima. Olen tihti väsinud. Olen sellega ära harjunud, et see minu jaoks normaalne juba.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Algul tuleks siiski rääkida perearstiga ja käija gastroenteroloogi uuringutel. Kui nemad põhjust ei leia, on võimalik ka ärevusest tingitud regulatsioonihäire - neuroloog määrab ravi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika