Öine peavalu 26.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
selline mure,et täna ärkas laps öösel ülesse ja ütles,et pea küljelt valutab, kestis kuskil 5 sekundit läks üle ja siis käis wc ja ütles,et korra andis veel valu aga siis kõik. Hommiku nagu tavaliselt ja ütles,et nii valus ei olnud,et valuvaigistit peaks andma.Muretsen,et just öösel see toimus, öeldaks,et öösel ei tohiks pea valutada,et kohe nn punane lipp.Päeval on tal ikka haigusega olnud või kui kaua ekraanides on ja alati samuti mõned sekundid lööb.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikke põhjuseid on mitu. Kui valu kordub tuleks pöörduda Lastehaiglasse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika