Erinevad sümptomid 21.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, probleem, mis on hullem hommikuti kuid võib kesta ka terve päeva. Sümptomid: Tugev iiveldus, pearinglus, peavalud, nõrkus, tunne nagu hakkaks minestama, kiire südamerütm. Samuti ei saa pead isegi kergelt raputada või kiiresti kõndida või joosta. Siiani ei ole siiski kordagi oksendanud ega minestanud.
Kuna prolaktiin oli veres väga kõrge tehti ka ajust MRT kuid väidetavalt midagi ei leitud, samuti ei olnud midagi ka näha EEG uuringust, ainult viitas praegusele ärevushäirele. Ei ole veel hakanud võtma antidepressante, mis prolaktiini taset üles viiks. Ei saa selletõttu käia väljas või tööl ning arstide juures käimine on suur katsumus ja alati on inimene kaasas, kes toetaks ja aitaks kohale. Kahtlus on ka vertiigole kuid olemine ei vasta kõigile sümtomitele, mis otseselt sellele viitaks. Kõrvaarstile ei ole aga siiani saanud.
Kas võib olla kolmanda inimese arvamust sellest, mis võib selle põhjus olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et vaevused on tingitud ärevushäirest. Täpsustab neuroloogi vastuvõtt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
Tel. 6748591