Valud rinnus, peas ja urineerimisel eritub verd 27.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

10 kuud tagasi hakkasid valud vasakus rinnus sellega pöördusin arstile, eeldati et on roietevaheleine närvipõletik aga otsest ravi ei määratud. 3 kuud tagasi tekkisisd meelekohas valud ja 3 nädalat tagasi tekkis urineerimisel vere eritus. Mis võib selle põhjuseks olla ja mis arsti juurde ma peaks pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Esmalt tuleks minna uroloogi vastuvõtule et selgitada verejooksu põhjus kuseteedes. Võiks pöörduda otse EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika