Alaselja valu kiirgab mõlemasse jalga närvivaluga. 04.01.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 27 aastane noormees ametilt veoautojuht ja juba kuskil kaks kuud alaseljas istumisel valu ja kiirgab jalgadesse. Nimelt reie piirkonda. valu on kõige intensiivsem just istuvas asendis. Tean, et tegemist on sundasendis pikalt olemisest, kuid siiski otsin rohkem informatsiooni ja mida peaksin edasi tegema, kuna kardan et asi võib minna tõsisemaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nimmelülidevahelise diski poolt tekitatud probleemiga. Soovitan läbi perearsti teha Rö ülesvõtted nimmelülidest ja tulla neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
tel. 6748591