Valutorked otsa ees. 22.08.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.. Millest võivad tingitud olla lapsel paari sekundised valutorked otsa ees. Vahel on mõni päev mitu korda ja vahel on mitu kuud vahet. Kestnud on juba mitu aastat vahelduvalt. Mitte väga tihedalt. Valuvaigistit kunagi ei taha. Korraks on ja siis lähevad ise ära need valutorked.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vahel algab ka migreen vara ja valutorgetena. Tõenäoline siis kui ka isal või emal on perekonnas migreen.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika