Ravimi lõpetamine seoses pikaajaliste kõrvaltoimetega. 21.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen aasta aega võtnud AD Elontrili 150 mg. Ravi alguses tekkinud sisemised kätevärinad ja tinnitus on kestnud 24/7 vahelduva tugevusega, lisaks ärevuse kasv. Olen tänulik, kui oskate vastata kuidas järkjärgult lõpetada (150 mg tbl ei tohi vist poolitada) , et ärajätunähte ei tekiks. Tänan

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna tegemist on Elontrili väikseima annusega, võib selle tarvitamise kohe lõpetada.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika