Uuringud 04.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18 aastane ja olen pidevalt väsinud ja nõrkus tunne,samuti esineb rindkeres valusid ja pearinglust. Samuti suureks raskuseks on jalgratta sõitmine,kiirem kõnd,jooks jne kuna kohe hakkan hingeldama ja tekib raskus hingamisel. Ülekaaluline ei ole 157cm ja 49kg. Diagnoositud on südame mitraalklapi häire kuid sellest ei pidanud olema tingitud raskem hingamine,lisaks käisin ka uuringul ja astmat ei diagnoositud. Mis võiks põhjustada ja millise arsti juurde peaksin edasi pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja alusel siin diagnoosida ja soovitusi anda ei saa. Küsige nõu perearstilt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika