peatõmblused 26.06.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere.minu poisil hakkasid umbes pool kuud tagasi peatõmblused raputab aegajalt peat kiresti nii et ise ei ole sellest teadlik nii nagu et raputaks pead eitava vastuse asemel.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vastutahtelised lihastõmblused ehk tikid algavad tihti selles eas. Soovitav on asja selgitamiseks minna lasteneuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika